Dojmy z Aliens vs Predator 3

Posted: Únor 16, 2010 in AvP3, DX11, PC Games

Když jsem minulý týden poprvé nainstaloval a pustil AvP 3 demo, doslova mi to zkazilo náladu. Na tuhle hru jsem se opravdu hodně těšil. Jsem velkým fandou filmové série a třeba druhý díl považuju pořád za nejlepší akční film v mém životě. Měl jsem možnost vidět nějaké informace z vývoje a třeba modely vetřelců s desítkami tisíc polygonů vypadaly opravdu úžasně. Bohužel Rebellion uvolnil demo pouze pro DX9 což naprosto nechápu. Do nedávna jsem myslel, že je normální se před vydáním hry pochlubit a nalákat co nejvíce zákazníků, ale Criterion má zřejmě opačný názor. Nevím jak vás, ale mě osobě demo spíše odpudilo. Trochu jsem doufal, že je to snad jen demo, ale včerejší recenze na Tiscali Games mi na klidu rozhodně nepřidala. Naprosto nedokážu pochopit, proč recenzenti dostali review verzi z měsíc starého DX9 buildu. Moc dobře si pamatuji, když se řešila recenze Batmana a my jsme nekompromisně tlačili Rocksteady na poslední build s podporou PhysX. Bohužel jak se zdá, tak druhá strana naše odhodlání postrádá.

Vypadalo to, že AvP3 by snad mohlo jít ve šlépějích Batmana a pokračovat t tak v povedených titulech podle filmového námětu. Bohužel poslední informace, které mám od recenzentů, dávají za pravdu mým obavám a vypadá to jen na průměrnou hru. Snad by to trochu mohla vylepšit grafika, protože finální verze by měla mít podporu DX11, ale už jsem hodně opatrný. Na druhou stranu věřím, že grafici z Rebellion neukazovali ty krásné detailní modely pro nic za nic. Snad to aspoň trochu vylepší výsledný dojem. Co se dá dělat. Těšil jsem se, ale vypadá to, že na dokonalou AvP hru si budu muset ještě počkat. Paradoxně zůstává nejlepší AvP hra přes 15 let stará pecka z Atari Jaguar. Pomalu mě začíná mrzet, že jsem svého Jaguara před rokem prodal. No nic, snad se dočkám u AvP 4.

Reklamy
Komentáře
  1. myownclone píše:

    Nepletete si Criterion s Rebelionem? 🙂 Jinak doufam, ze nakonec hra bude fajn, jsem rovnez velky fanda filmu i prvnich dvou her…

Zanechat odpověď

Please log in using one of these methods to post your comment:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s