Kdo jsem ?

Mé jméno je Igor Staněk a jsem velký fanda do počítačů a jakéhokoliv druhu elektronické zábavy. Také už nějakou dobu trpím chorobnou závislostí na všech produktech s logem jablka z dílny velkého Steva. Ne nadarmo mi přezdívají kolegové a kamarádi The iGor. V poslední době také začínám hodně fušovat do všeho co má ve znaku zeleného robota a občas pokukuju po mobilních aktivitách lidí z Redmontu. Hlavně Mango jako poslední verze WM nevypadá vůbec špatně.

Mám tu krásnou možnost, že moje práce, je zároveň i mým koníčkem, protože je tomu už dvanáct let co jsem začal pracovat v oblasti počítačového hardwaru. V současné době pracuji pro společnost NVIDIA, kde mám na starosti Technical Product PR pro naši mobilní platformu v regionu Evropy, Středního východu/Afriky a Indie.

A proč jsem se dal do psaní blogu? Protože mne už nějakou dobu přesvědčuje spousta známých a kamarádu, že by bylo škoda, abych svoje názory na různé věci občas nepublikoval veřejně na webu. Celý blog reprezentuje mé osobní postoje a názory, které se nemusí vždy shodovat s postojem mého zaměstnavatele.

Jinak se omlouvám za moji gramatiku, protože po letech komunikace hlavně v angličtině mi čeština už nejde tak, jak bych si představoval.

Reklamy